My Little Party studio 

Tallinna kesklinnas asuv hubane stuudio pindalaga 100 m2 on varustatud kõige vajalikuga pidude ja mitmesuguste ürituste korraldamiseks.

 

Mida tähendab pidu või üritus meie stuudios?

Pidu meie stuudios on võimalus veeta aega oma sõprade, lähedaste, kolleegide seltsis ja kogeda meeldivaid emotsioone huvitava kujundusega kaunis miljöös, nautida maitsvat toitu, panna end proovile mõnes meistriklassis, teha mälestuseks ilusaid fotosid. Vanusel pole tähtsust. Ja põhjuseid võib olla palju: sünnipäev, perepuhkus, firmaüritus, sõprade kohtumine, viimane neiupõlveõhtu, pruudi ettevalmistused, aastapäev, esitlus või lihtsalt ühiste huvidega inimeste kohtumine.

Saate rentida stuudio ja korraldada kõike ise, kuid saate kasutada ka meie teenuseid, vabastades end ebavajalikest muredest.

Tallinna kesklinnas asuv hubane stuudio pindalaga 100 m2 on varustatud kõige vajalikuga pidude ja mitmesuguste ürituste korraldamiseks. Siin on köögiga söögituba, kus saab katta peolaua, magustoidulaua, korraldada furšeti või kokanduse meistriklassi.
Tutvuge meie teenustega ja valige enda jaoks kõige sobivam variant.

Stuudiot saate vaadata varem kokkulepitud ajal või kasutada virtuaaltuuri meie kodulehel https://www.mylittleparty.ee/galereya

 

 

Stuudio rendihind

Stuudio töötab 7.00-23.00.

Minimaalne rendiaeg on 3 tundi.

Reede-Pühapäev alates 35 eur/tund

Esmaspäev-Neljapäev 30 euro/tund

Riigipühade, koolivaheaja ajal rendihind on 35 euro/tund

Eripakkumine stuudio rentimiseks õpetajatele, huvikoolidele, koolituste korraldajatele, treeneritele.

Renditasu ei sisalda koristamise tasu. Tavaline koristus maksab 30 euro (ei sisalda nõudepesu). Kui koristamiseks on vaja rohkem kui 1 tund koristus maksab 50 euro.

Deposiit 50 euro. Deposiit tagastatakse kohe ürituse lõpus kui ruumid on heas seisukorras ja vara ei ole vigastatud.

​Tutvuge stuudio kasutamise reeglitega

Kuidas broneerida stuudio?

Võtke meiega ühendust e-posti või telefoni teel, Facebooki-lehe sõnumi kaudu või täitke veebilehel olev vorm ning uurige, kas soovitud kuupäev on vaba.
Pärast kuupäeva kinnitamist saate soovitud aja broneerimiseks ettemaksuarve. Tasuge arve määratud aja jooksul, ärge unustage märkimast arve numbrit. Stuudio loetakse broneerituks alles pärast ettemaksu laekumist. Ülejäänud summa saab maksta sularahas ürituse toimumise ajal või stuudio pangaarvele.

 

Get in Touch

My Little Party studio

Aedvilja 4, Tallinn 10120

показать на карте

info.mylittleparty@gmail.com

+3725252572

+3725114485

Success! Message received.